İzmir Deniz Ticareti Avukatıİzmir'de deniz ticareti alanında hukuki destek almak isteyen kişi ve kurumlar, İzmir Deniz Ticareti Avukatı araştırmalarına devam ediyor.


Hukuk büroları tarafından verilen hizmetler arasında deniz ticareti hukuku alanı yer alır. Bu alanda alakalı hukuki danışmanlık hizmeti alınabilir. Hukuki danışmanlık hizmetleri arasında yer alan deniz ticaret hukuku, birçok yerden alınabilir. İzmir deniz ticareti avukatı sayesinde bilgi birikimi olan kişilerden bu hizmeti alabilmek mümkündür. Deniz ticareti hukuku konusunda oluşan sorunlarla alakalı çözümler alınabilir. Bu çözümlerin giderilmesi için deniz ticareti avukatından hizmet alabilirsiniz. Hukuk büroları tarafından verilen deniz ticareti hukuku uzmanı sayesinde işlemler en hızlı şekilde ilerler. Bu alanda karşılaşılan tüm sorunlar için avukatlar hizmetler verebilir. Karşılaşılan sorunların hukuki yollarla çözülebilmesi mümkün olabilmektedir. Siz de bu alanda hizmet alarak ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. 

 

Deniz ticaret hukuku alanında bulunan danışmanlık ofislerinden istediğiniz konuyla alakalı bilgiler alabilirsiniz. Bu konuyla alakalı tecrübesi bulunan avukatlar müvekkillerin sorunlarına en iyi şekilde cevap verebilir. Deniz ticaret hukuku özellikle sadece Türk kanunlarını değil uluslararası alanda da yaşanan sorunlara karşıda hizmetlerini verebilir. Deniz iş ve ticaret hukuku kapsamında verilen hizmetleri almak için ilgili noktalarla iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Bunun gibi alanlarda bilgi sahibi olmak zor olabilir. Zor bir alan olması nedeniyle avukatlardan bilgi almak son derece iyi bir yöntemdir. Denizcilikle ilgili kanunların güncel takibi avukatlar tarafından yapılmaktadır. Ayrıca diğer ülkelerin mevzuatlarının hangi durumda olduğuna da bakmak gerekir. Bu konuda ofisler kişilere hizmetlerini her zaman sunabilir. Bu şekilde hızlı bir çözüm süreci başlatılmış olur.

 

Deniz aşırı ticaret anlaşmalarıyla alakalı hizmetler alabilirsiniz. İzmir Hukuk Büroları bu alanda profesyonel bir şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Sunulan hizmetler arasından bazıları şu şekildedir;

 

 • Gemi tutuklama
 • Tutuklu gemiyi kurtarma
 • Yükün hasarı
 • Yardım ve kurtarma
 • Çatma
 • İhtilafların çözümü

 

Deniz ticaretiyle alakalı ayrıca avukatların verdiği hizmetlerden bazıları şu şekildedir;

 

 • Ticari görüşmelerde taraf adına katılım gösterme
 • Kaptanın personele olan sorumlulukları
 • Sigortayla alakalı sorunlar
 • Görevi kötüye kullanma
 • Kaza hallerinde sorumluluklar

 

İzmir Deniz Ticareti Avukatı

 

Deniz ticaretleri taşıma üzerinden yapılır. Taşıma işlemlerinin çoğunluğu dış taşıma şeklinde gerçekleşir. Deniz ticareti işlemlerinde ihracat, ithalat veya transit geçişler hakimdir. Türkiye bu alanda başı çeken ülkeler arasında yer almaktadır. Devletler deniz ticareti alanında bulunan uluslararası hukuk kurallarına uymak durumundadır. Bu hukuk kurallarının benimsenmesiyle birlikte ülkeler kendi iç hukuklarını belirlemiştir.

 

İzmir Deniz Ticareti Danışmanlık Hizmeti 

 

Herkes herhangi bir konu hakkında avukatlardan bilgi ve danışmanlık hizmeti alma hakkına sahiptir. Bunu yapabilmek için hukuk büroları üzerinden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Her avukat kendi uzmanlık alanında danışmanlık hizmetini verebilir. Bu danışmanlık hizmeti aynı zamanda deniz ticareti alanı içinde geçerlidir. Bu alanda verilen hizmetler sayesinde kişiler detaylı bilgiler alabilmektedir.

 

Hukuk büroları günümüzde danışmanlık hizmeti vermek isterken bu alanda ilerlemiştir. Online olarak verilebilen danışmanlık hizmeti sayesinde kişiler istediği görüşmeler için ofise gitmemektedir. Herhangi bir uzmanlık alanıyla alakalı kişiler bilgi almak isteyebilir. Bu bilgiyi alabilmek ve ne yapması gerektiği konusunda tam anlamıyla hizmet alabilmek için kişilerin bu hizmeti alması gerekmektedir. Bu hizmetler kişiler için bazı sorunlar yaratabiliyor. Sağlık problemi olan veya ofislere gidemeyecek durumda olan kişiler online bağlantı sayesinde İzmir deniz ticareti avukatı üzerinden hizmetlerini alabilmektedir. 

 

Bu hizmetlerin sağlıklı bir şekilde alınabilmesi için kişilerin kendi tercih ettiği yöntem üzerinden bu hizmeti alabilir. Bu hizmetler sayesinde birçok kişi ofise gitmesine gerek kalmadan istediği konu hakkında bilgi sahibi olabilmektedir. Hukuk büroları yalnıza deniz ticareti alanında değil aynı zamanda birçok alan üzerinden danışmanlık hizmetlerini vermektedir. 

 

İzmir Online Deniz Ticareti Avukatlığı

 

İzmir deniz ticareti avukatıyla yüz yüze görüşmenin yanı sıra online olarak görüşme yapabilirsiniz. Uzaktan danışmanlık hizmetini kullanarak ister telefondan isterseniz internet üzerinden görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Avukata soru sormak istediğiniz zaman ilgili hukuk büroları üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online avukat görüşmesi sayesinde farklı bir ülkede olsanız dahi bilgi alabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında hareket ederek istediğiniz işlemleri büyük bir kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. 

 

Online hukuki danışmanlık hizmetlerinde deniz ticaretiyle alakalı sorular yöneltebilirsiniz. Bu hizmetlerde daha önce incelenmesi gereken veya göstermek istediğiniz belgeleriniz olabilir. Bunu göstermek için faks çekebilir veya E-Posta yoluyla gönderebilirsiniz. Danışmak istediğiniz konular hakkında evraklarınızı hazırlayarak ilgili avukatla iletişime geçerek iletebilirsiniz. Uzaktan danışmanlık hizmetleri de normalde olduğu gibi randevu sistemiyle çalışmaktadır. Bu hizmetler alındıktan sonra aynı konuyla alakalı kafanıza takılan sorular mevcutsa tekrar danışmanlık hizmetine bağlanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

 

Hukuki danışmanlık hizmetini alırken aynı zamanda elinizde bir miktar belge varsa bunu göstermek durumunda kalabilirsiniz. Bu belgeleri göstermek için yapmanız gereken işlemler bellidir. Elinizde bir sözleşme, mahkeme kararı veya herhangi bir önemli belge yer alabilir. Bu belgeleri ilgili hukuk bürosunun mail adresine gönderebilir veya faks çekebilirsiniz. Bu işlemlerle birlikte gerekli incelemeler yapılarak sizlere dönüşü yapılabilir.

 

İzmir Deniz Ticareti Danışmanlığı Ücreti (Fiyatı)

 

Deniz ticareti hukuku veya farklı bir alanla alakalı danışmanlık hizmetini almak istediğiniz zaman belirli bir tutarda ücret ödemeniz gerekmektedir. Avukat danışma ücreti kapsamında alınan bu ücretler avukatlık ofislerinde size bildirilir. Aldığınız randevunun süresine göre bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

 

Deniz ticareti hukuku, ceza hukuku ve daha birçok konuda danışmanlık hizmetini almak gerekebilir. Ülkemizde olan vatandaşların başına herhangi bir olumsuz durumun gelmemesi için bu hizmeti alması son derece önemlidir. Bu hizmeti almadan önce kişilerden belirli tutarda ücret istenir. Avukat danışma ücretini ödedikten sonra danışmanlık hizmetini alabilirsiniz. Bu hizmette içinde bulunduğunuz durumun analizi yapılır. Bu analiz sonucunda neler yapılabileceği konusunda çözümler sunulur. Bu çözümlere ek olarak alternatif yöntemler oluşturularak kişilere sunulmaktadır. Bu hizmetler avukat-müvekkil ilişkisi değildir. Kişiler isterlerse vekaletname hazırlayarak bu konuda bir hizmet alabilir.

 

Bizimle iletişime geçmek için “AVUKATA SOR” ya da “İLETİŞİM” sayfalarını kullanabilir, talebinize uygun yanıt alabilirsiniz. Bizimle WhatsApp üzerinden iletişim kurabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt alabilirsiniz. İzmir Avukat olarak, size UZMANLIKLARIMIZ çerçevesinde bilgi vermekten memnuniyet duyacağız.