Aliağa Bilişim (Sosyal Medya) Avukatı - Fiyatlarıİzmir Avukat olarak Aliağa bilişim avukatı araştırmalarını gerçekleştiren kişi ve kurumlara hizmet sunmaya devam ediyoruz.


Her geçen gün gelişen teknolojiye uygun olarak gelişen hukuk dallarından biri olan bilişim hukuku, her geçen gün daha fazla kişi ve kurum tarafından talep ediliyor. İnternet üzerinden bütün sistemler online olarak gerçekleştiği için evden çalışma, görüşmeler ve alışverişler de bu ortamlar üzerinden sürdürülüyor. İnternet dünyasında gelişimin dikkat çekici şekilde artması, bu ortamlarda yaşanan suç ve hak ihlallerinin de buna paralel olarak artmasına neden oluyor. Bilişim hukuku; ceza hukuku, iş hukuku, kişisel verilerin korunması kanunu, tüketici hukuku ve sözleşmeler hukuku gibi birçok hukuk dalıyla ilişki içindedir.

 

ALİAĞA SOSYAL MEDYA AVUKATI

 

Bilişim hukuku kapsamında freelance çalışanların hukuki sorunları, siber suçlar, kimlik hırsızlığı, başkasının adına sosyal medya hesabının açılması ve bunun yönetilmesi, başkasının adına internet sitesi ve e-mail kurulumu ile bunun yönetilmesi, bir kişinin kişisel sosyal medya hesaplarının ele geçirilerek kullanılması, bir internet sitesinde yer alan ve kişinin kişilik haklarını ihlal eden içeriklerin kaldırılması, bilgi güvenliği ve kişisel verilerin korunmasının sağlanması, müstehcen verilerin bulunduğu internet sitelerine uygulanacak yaptırımlar, başkasının banka ve kredi kartı bilgilerini kullanarak işlem yapmak, kredi kartı dolandırıcılığı, kişisel ve kurumsal bilgisayarlara izinsiz erişim sağlamak, casus yazılım üretilmesi, kişinin özel görüntüleri ile şantaj yapılması, internet ve sosyal medya ortamlarında elde edilen fotoğraf, video ve verilerle şantaj yapmak, kişisel verilerin hukuka aykırı olarak kaydedilmesi, domain dolandırıcılığı, yazılım şirketlerinin izinsiz ele geçirilmesi ve kullanılması, dijital reklamcılık ve buna benzer birçok eylemin çalışmaları yürütülür.

 

ALİAĞA BİLİŞİM AVUKATI

 

İnternet üzerinden gerçekleştirilen suçlarda ve hak ihlallerinde tüm hukuki süreci yöneten avukatlar, müvekkillerinin menfaatlerini gözeterek mahkeme sürecinde savunma yapmaktadır. Teknik terim ve konulara bilgisi olan avukatların bu süreci takip etmesi, kişinin hak kayıplarını engelleyecektir. Avukatlar, maddi kayıplar halinde banka ile yazışma gerçekleştirecek, internet siteleri ile belirtilen içeriklerin yayından kaldırılması için görüşecektir.

 

İzmir avukat olarak Aliağa bilişim avukatı ve Aliağa sosyal medya avukatı hizmeti sunuyor, müvekkillerimizin haklarını savunmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle iletişime geçmek için “AVUKATA SOR” ya da “İLETİŞİM” sayfalarını kullanabilir, talebinize uygun yanıt alabilirsiniz. Bizimle WhatsApp üzerinden iletişim kurabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt alabilirsiniz. İzmir Avukat olarak, size UZMANLIKLARIMIZ çerçevesinde bilgi vermekten memnuniyet duyacağız.