Aliağa Ağır Ceza Avukatıİzmir Avukat olarak Aliağa ağır ceza avukatı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Kamu hizmeti gerçekleştiren serbest meslek statüsünde yer alan avukatlıkta, herhangi bir dal seçme konusunda zorunlululuk yoktur. Bu nedenle avukatlar, uzmanlığına ve isteğine göre herhangi bir hukuk dalında dava açabilir. Bununla birlikte avukatların uzmanlaştığını düşündüğü alanlarda dosya almayı tercih ettiği görülmektedir. Bu nedenle Aliağa ceza avukatı ve Aliağa ağır ceza avukatı ifadeleri mevzuatta yer almasa da halk arasında ceza davalarına giren avukatlara ağır ceza avukatı ismi verilmiştir.

 

ALİAĞA CEZA AVUKATI

 

Aliağa ceza avukatı ve Aliağa ağır ceza avukatı olarak isimlendirilen avukatlar, sulh ceza mahkemesi, ağır ceza mahkemesi, çocuk mahkemesi, çocuk ağır ceza mahkemesi, fikri ve sinai haklar ceza mahkemesi olarak birbirinden ayrılan mahkemelerde taraftarını temsil etmektedir. Haksız gözaltı ve tutuklama nedeniyle açılan davalar, kovuşturmaya yer olmadığına dair kararlara itiraz, kasten yaralama, trafik kazası nedeniyle yaralama - ölüme sebebiyet verme, uyuşturucu kullanma ve ticaretini gerçekleştirme, sosyal medya üzerinden hakaret, şantaj, mala zarar verme, özel hayatın gizliliğini ihlal etme, hırsızlık, yağma, resmi evrakta sahtecilik, tefecilik ve ihaleye fesat karıştırma gibi birçok suç bu mahkemelerde görülmektedir.

 

ALİAĞA EN İYİ AĞIR CEZA AVUKATI

 

Aliağa'da ceza davası olan kişilerin de araştırdığı konular arasında Aliağa en iyi ağır ceza avukatı ifadeleri bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda kişiler, kendilerine en çok yarar sağlayacak avukatları merak etmekte ve mahkemeden daha iyi sonuç almayı düşünmektedir. Bununla birlikte avukatların kendisini en iyi ceza avukatı gibi tanıtması meslek ilkelerine aykırı olacaktır. Meslek kuralları gereği her avukatın vekilliğini üstlendiği dosyaları özveri ile çalışma ve takip etme yükümlülüğü bulunmaktadır.

 

Siz de bizimle iletişime geçmek için “AVUKATA SOR” ya da “İLETİŞİM” sayfalarını kullanabilir, talebinize uygun yanıt alabilirsiniz. Bizimle WhatsApp üzerinden iletişim kurabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt alabilirsiniz.